O nás

onas

Nabízíme jedinečné dřevěné hodinky s unikátním designem pro každodenní nošení i důležité životní momenty. Originální dárek, který má přidanou hodnotu, kterou potěšíte jak svůj protějšek, tak i celý svět.

 

Náš tým věří, že kvalita převažuje nad kvantitou. I proto nás není dvě stě, ani dvacet, ale zato přistupujeme k naší práci s citem a láskou. Tu budujeme i v rámci životního prostředí a prospěšnosti planety Země. A jak?

 

Jedny hodinky = jeden nově vysazený strom :-)

 

„Bez činů zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou,” pronesl jednou Mahátma Gándhí a my jeho heslo následujeme. Spojili jsme naši vášeň pro elegantní hodinky a zájem o pomoc životnímu prostředí. Díky spolupráci se světovou neziskovou organizací ONETREEPLANTED můžeme i my udělat něco pro přírodu. K výrobě našich produktů používáme přírodní materiály a podporujeme tak projekt, který doslova roste. Pomoct můžete i Vy. Za koupi jakéhokoliv jednoho produktu z našich řad se zasadí jeden nový strom. Více o tom, jak dáváme život stromům si přečtete ZDE

Hodinky Timegent nejsou jen obyčejné hodinky. Kromě toho, že jsou ideálním dárkem jak pro ženy, tak pro muže, šetří životní prostředí a přispívají k zalesňování ploch po celém světě. Tak pojďme společně něco udělat pro naši planetu!

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu