Dáváme život novým stromům!

Dnes je téma záchrany planety možná důležitější než kdy jindy. Proto jsme ani my neotáleli a chtěli jsme, aby i naše hodinky a náramky pomohly životnímu prostředí. Nahlédněte s námi pod pokličku projektu, jehož myšlenku a vizi podporujeme a sounáležíme s ní.

 

Organizace Onetreeplanted

Jedná se o neziskovou organizaci zaměřenou na globální zalesňování. Hlavním cílem je udržitelnost a podpora životního prostředí skrze výsadbu stromů ve čtyřech regionech - Jižní Americe, Severní Americe, Africe a Asii. Většina projektů pomáhá s obnovou lesů po požárech a povodních. Navíc tím vytváří pracovní místa, buduje komunity a ochraňuje biologickou rozmanitost - biodiverzitu.

One Tree Planted-21

Jak to funguje

Onetreeplanted sdružuje dary z dárcovských projektů a zasílá finanční prostředky partnerům, kteří se věnují znovuzalesňování. Dbá na jejich dostatečné prověření, aby byla zajištěna míra přežití stromů z 80 - 90 %. Výsadba se obvykle děje v období dešťů, kdy půda poskytuje optimální podmínky i pro jejich dlouhodobou životnost.

 

Začátky činnosti organizace sahají do roku 2014. O čtyři roky později se podařilo zasadit více než 2,5 milionu stromů. A i díky Vaší podpoře se může tento počet zvýšit. Za nákup jakéhokoliv produktu z naší nabídky zaručíte život jednoho stromu.

 

Proč zrovna stromy

Cest, jak chránit životní prostředí je mnoho. Organizace Onetreeplanted, a potažmo i Timegent, vidí výsadbu stromů jako efektivní a jednoduchý způsob podpory. Stromy čistí vzduch, který dýcháme, čistí vodu, kterou pijeme a zajišťují biodiverzitu, pohlcují škodlivé uhlíky z atmosféry a jsou klíčovými složkami 25 % všech léčiv. Navíc jejich celosvětová výsadba poskytuje práci více než miliardě a půl lidí.


Spolupráce

Sedět a nic nedělat není náš styl. Proto jsme se rozhodli pro spolupráci a podporu projektu Onetreeplanted a věříme, že zaujal i Vás. Ať už uděláte radost sobě nebo někomu z Vašeho okolí, bude to mít mnohem větší pozitivní dopad, než jste si doposud mysleli. Vyberte si z naší nabídky hodinek a dejte život novým stromům!

 

CHCI DÁT ŽIVOT NOVÝM STROMŮM!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení