DOPRAVA ZDARMA OD 500Kč/19€, PO CELÉ ČR/SK

Vánoce se blíží a s nimi i slevy na tikající dárky pod stromeček

03 Prosince, 2017

Téměř všichni zažili každoroční stres a muka při vybíraní toho správného Vánočního dárku, který by okouzlil a překvapil obdarovaného svou unikátností. Nepsané pravidlo „čím dražší, tím lepší“ sice neplatí v každé situaci, ale přece jenom rozbalování honosnějšího dárku vyvolává v člověku pocit výjimečnosti. A přesně od toho jsme tu my!
 
Naše automatické hodinky svým netradičním vzhledem doplní prvek luxusu na ruku Vašich milovaných, a to bez zruinování Vaší peněženky. Nejenže se hodinky chlubí svým neobvyklým vzhledem, tělem vyrobeným z kvalitní nerezové oceli a možností vidět přes tvrzené minerální sklo celý proces tikajícího mechanismu, jsou také mimořádně cenově dostupné a připravené vyvolávat v lidech úžas jak v běžném životě, tak i v tom společenském.
 
PRÁVĚ TEĎ máte svou šanci ukázat se v očích Vašich nejbližších, jelikož před Vánocemi jsou naše automatické hodinky dostupné se 40% slevou a dopravou zdarma po celé České i Slovenské republice. Věříme, že si každý dokáže vybrat v naší nabídce ten správný typ hodinek, který se k němu nejvíce hodí.
 
Pro pány, kteří chtějí ve společnosti vyvolat dojem dominantnosti, jsou tu např. hodinky Emperor, které nepochybně strhnou pozornost všech v okolí. Avšak i muži nechtějící být za každou cenu středem pozornosti si přijdou na své. Hodinky Kingston nebo Tiger jsou sice méně výrazné, ale nahrazují to svou netradičností a elegantností, čímž násobí nositelův šarm.
 
Výběr dámských hodinek je u nás možná užší, ale určitě ne méně lákavý. Hodinky Giulia či Rome zkrášlí a doplní zápěstí každé ženy, ať už na sobě má pracovní outfit nebo večerní šaty.
Ten, kdo nehledá hodinky, ale stále by chtěl obšťastnit svého nejbližšího malým módním doplňkem, nemusí zoufat. V nejnovější nabídce máme pro Vás připravené originální náramky, skládající se z korálků z nerezové oceli a zirkonovým doplňkem. Ať už hledáte jednoduše elegantní, jako je náramek Vigor nebo pozornost přitahující, jako je náramek Eternity, ten PRAVÝ dárek určitě najdete.


NOVÁ KOLEKCE HODINEK

JEDNODUCHÝ A OSOBITÝ DESIGN - TO JE NAŠE NOVÁ KOLEKCE QUARTZ HODINEK

Nyní si u nás můžete pořídit zbrusu nové hodinky za bezkonkurenční ceny. Využijte našeho PŘEDPRODEJE a rezervujte si své hodinky.