DOPRAVA ZDARMA OD 500Kč/19€, PO CELÉ ČR/SK

Hodinky jako nepostradatelný doplněk

16 Ledna, 2018

Hodinky už dávno neslouží jen k tomu, abychom věděli, jaký je přesný čas, a nechodili všude pozdě. Tuto jejich funkci v dnešní době často nahrazují chytré mobilní telefony, které nás samy upozorní, kdy máme třeba nějakou důležitou schůzku.

To ale neznamená, že hodinky ztratily svou funkci, většina z nás se dosud raději automaticky podívá na své zápěstí, než aby lovila v kapse či kabelce mobilní telefon. A hodinky mají navíc ještě jednu důležitou funkci, která se nyní dostává daleko více do popředí. Slouží totiž jako stylový doplněk.

 

Typy hodinek

Dnešní nabídka hodinek je opravdu široká, existují hodinky do práce, na sport a volný čas nebo do společnosti. Není neobvyklé, že lidé mívají i desatery hodinky, které pravidelně obměňují podle toho, na jakou akci se zrovna chystají. Hodinky se dělí i podle hodinkového strojku – na digitální, analogové a quartzové. Výhoda quartzových je v tom, že je není potřeba natahovat a stačí přibližně jednou za čtyři roky vyměnit baterii. Navíc jsou mimořádně přesné.

 

Nové kolekce hodinek

Vybrat si můžete překrásné hodinky z nových kolekcí. Dámské hodinky Victory vyzdvihnou přirozený šarm každé ženy. K dostání jsou v decentní stříbrné i zlaté barvě, jejich průměr je 32 milimetrů, obvod 24 centimetrů. Vyrobeny jsou z nerezové ocele a tvrzeného minerálního skla.

Pro muže jsou připraveny pánské hodinky Milano, které jsou také vyrobeny z nerezové ocele a tvrzeného minerálního skla. Mají bílý ciferník a černý řemínek, takže je snadno sladíte s jakýmkoli outfitem. Méně obvyklé, o to však zajímavější jsou hodinky s černým ciferníkem, které jsou ve variantě s černým či hnědým páskem. Takové hodinky skvěle doplní vaše oblečení. Všechny uvedené hodinky z nových kolekcí jsou vybaveny kvalitním Quartz strojkem.