DOPRAVA ZDARMA OD 500Kč/19€, PO CELÉ ČR/SK

Dárek pro zamilované

16 Ledna, 2018

Valentýn se blíží raketovým tempem a je tak potřeba začít přemýšlet nad tím, čím své drahé polovičky obdarujeme. Květiny a vroucné políbení by mělo být samozřejmostí, ale vždy to chce ještě něco navíc.

 

Pro dámy

Pokud chcete vybrat správný dárek pro svou partnerku, měli byste se vyvarovat čistě praktickýmvěcem a sáhnout raději po něčem zdobnějším. Nechcete-li šetřit, mohou se vaše starosti ohledně dárku poměrně snadno rozplynout. Prostě pořiďte své milované luxusnější hodinky. Ty mohou mít například podobu hodinek ROME ve stříbrné, respektive zlaté variantě nebo hodinek GIULIA. Oba vyjmenované typy jsou nejen technicky precizní, ale také velmi vkusné. Dokáží vyzdvihnout přirozenou krásu každé ženy.

 

Pro pány

Kvalitní hodinky dokáží samozřejmě ocenit i pánové. Automatické hodinky VISCOUNT nebo EMPEROR SILVER sice nepatří mezi to nejdražší, co můžete svému partnerovi pořídit, alepříznivá cena v tomto případě rozhodně neznamená nic negativního, spíše naopak. Po technickéstránce se rozhodně jedná o vysoce kvalitní zboží. Na skvělé úrovni je i vizuální zpracování oboutypů hodinek. To se vyznačuje hlavně jednoduchostí kombinovanou s lehkou rafinovaností.

 

Pro oba

Dobrou volbou je i možnost využít speciální nabídky a pořídit si rovnou celý set. Ten obsahuje nejen pánské a dámské hodinky, ale také i vkusné náramky ze řady ETERNITY, které k hodinkám dokonale pasují. Při jedné objednávce tak můžete pořídit vhodný dárek nejen pro svého partnera,ale šikovně tak obdarovat i sebe. Hodinky si samozřejmě můžete vybrat podle svých představ, to samé platí i o náramcích.

 

Vhodná volba

Hodinky jsou jako dárek ideální. Jsou nejen ryze praktické, ale také dekorativní. Zvláště, pokud se doplní vkusným náramkem. S koupí kvalitních hodinek nejen ku příležitosti svátku všech zamilovaných rozhodně chybu neuděláte.